A MOL Új Európa Alapítvány tehetségtámogató program nyerteseinek koncertje

Időpont:

2017. július 15., 20:00

Helyszín:

Vörösberény-Balatonalmádi, Református Templom

Közreműködnek:

  • Kovács Gergely/zongora
  • Megyimórecz Ildikó/ ének
  • Molnár Anna/ének
  • Nemes Réka/fuvola
  • Wendler Enikő/fuvola
  • A MOL Új Európa Alapítvány tehetségtámogató program nyerteseinek koncertje

    Kovács Gergely fotó:Fazekas István

     

    Megyimórecz Ildikó

    Az Új Európa Alapítvány 2006 óta mintegy 3000 sportoló, művészeti vagy tudományos pályára készülő fiatalt támogatott. Az elmúlt években a Cimbora Alapítvány több programján is lehetőséget kaptak az ifjú muzsikus tehetségek a bemutatkozásra, fesztiválunkon is a kezdetektől fogva részt vesznek.

    Program:

    Kovács Gergely/zongora:

    Chopin: Asz-dúr polonéz, Op53

    Megyimórecz Ildikó/ének

    Puccini – Bohémélet – Musette áriája – Quando men vo

    Bellini – I Capuleti e i Montecchi – Eccomi in lieta vesta …Oh! quante volte

    Nemes Réka

    Nemes Réka/fuvola

    Lajtha László: Deux Pieces, I. tétel: Mélancolique

    Wendler Enikő/fuvola

    J. Quantz: G-dúr fuvolaverseny I. tétel (Allegro)

     

    Nemes Réka/Wendler Enikő/fuvola

    J.S. Bach: d-moll Kettősverseny N. 1. I. tétel

     

     

    Molnár Anna/ének

    Molnár Anna/fotó:Böröcz Balázs, Pilvax Stúdió

    Charles Gounod: Faust – Faites-lui mes aveux (Siebel áriája)

    Wolfgang Amadeus Mozart: Figaro házassága – Voi che sapete (Cherubino áriája)

    Georg Friedrich Händel: Xerxész – Se bramate (Xerxész áriája)

    Kovács Gergely/zongora

    Chopin: b-moll scherzo, Nr2 Op.31

    A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

    Térkép:

    Keresés a programokban

    – hirdetés –

                                               – hirdetés –

    Áttekintő

    2017 július

    hét ked sze csü pén szo vas
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    • Kertesi Ingrid, Gulyás Dénes és tanítványaik rendhagyó Varázsfuvola előadása
    17
    • Ewald Rézfúvós Együttes
    • Vigh Andrea, Szabadi Vilmos
    • Quartet Escualo
    18
    • Vékes Erzsébet, Matuz Gergely, Onczay Zoltán, Hutás Gergely
    • Ewald Rézfúvós Együttes gyerekprogramja
    19
    • Radnóti Róza és Ránki Fülöp
    20
    • Zsoldos Bálint és Devich Gergely
    • Keller Quartet és Érdi Tamás
    • Corridor Quartet
    21
    • FareMido Operatársulat
    22
    • Eckhardt Quartet és Érdi Tamás
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    • Érdi Tamás és az Óbudai Danubia Zenekar
    29
    • Görög Enikő, Görög Noémi
    30
    • Haydn Barytontrio
    • Lajkó Félix és Balázs János
    31
    • Óbudai Danubia Zenekar, Érdi Tamás